021-74214 :تلفن تماس

کانفیگ های مختلف آیفون ۱۲ روزبه الکترونیک

کانفیگ های مختلف آیفون ۱۲

آیفون ۱۲ پرو، آیفون ۱۲ پرو مکس و آیفون ۱۲ مینی از کانفیگ های مختلف آیفون ۱۲ به شمار می‌روند که هر کدام ویژگی های مختلفی دارند. شرکت روزبه الکترونیک انواع آیفون ۱۲ را بنابر  تقاضای کاربران عزیز برند اپل، به بازار ایران وارد می‌کند تا افراد با توان مالی مختلف بتوانند تلفن همراه هوشمند مورد نظر خود با قابلیت‌های مناسب و قیمتی منصفانه را تهیه کنند.

موبایل, آیفون 12, اپل

مطالعه بیشتر

معرفی نوکیا 8 V 5G UW روزبه الکترونیک

معرفی نوکیا 8 V 5G UW

نوکیا 8 V 5G UW برای کاربرانی که طرفدار تلفن همراه هوشمند با صفحه نمایش بزرگ هستند، بسیار مناسب است زیرا دارای مانیتور یا نمایشگر ۸۱/۶ اینچی می‌باشد و به خوبی می‌تواند انتظار کاربر را از یک صفحه نمایش برطرف کند. همچنین پیکسل بالای نمایشگر نوکیا 8 V 5G UW باعث می‌شود تا این موبایل هوشمند تصاویری +FHD به مخاطبین خود نشان دهد.

برند‌های گوشی موبایل

مطالعه بیشتر

رجیستری تلفن همراه در فرودگاه روزبه الکترونیک

رجیستری تلفن همراه در فرودگاه

روزبه الکترونیک به اطلاع می‌رساند که مدتی است که شناسه دار کردن موبایل ها یا رجیستری تلفن همراه در فرودگاه به منظور جلوگیری از ورود کالای قاچاق به کشور انجام می‌شود. بدین منظور می‌بایست اقداماتی مانند انتقال مالکیت به شکل قانونی انجام شود. توجه داشته باشید که اگر رجیستری تلفن همراه در فرودگاه انجام نشود، کالای هوشمند شما بعد از گذشت ۳۰ روز دیگر خدماتی را از شرکت‌های اپراتور دریافت نخواهد کرد.

مطالعه بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید در ساعات اداری با ما در ارتباط باشید.
پاسخگوی شما هستیم...

. روزبه الکترونیک
Close and go back to page